| AgruptiS7 a întrebat:

Imi puteti sugera un laptop bun,atat pentru activitati office cat si pentru gaming, pana in 2500 ron?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Laptop pentru gaming la 2500 ron nu găsești. Ți-l recomand pe acesta: http://www.cel.ro/......erprint-l/

4 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Cand spui gaming sper ca nu te referi la Cryisis 3 sau cele de genu lui ca in 2500 lei nu te vei incadra. Pentru office un i3 merge indiferent de placa video. Pentru gaming trebuie placa video puternica iar la laptop sunt slabe, deci la laptop trebuie cele din seria gtx sa mearga jocurile tari, iar laptopurile in care sunt placi gtx incept de la 5000 lei in sus pana la 25, 000 lei Alienwareurile. Nu vei lua niciodata un laptop pentru gaming la 2500 lei

| AgruptiS7 explică (pentru DryIce):

Cand am zis "gaming", nu ma refeream la nu stiu ce jocuri, ci doar la unele simple, sa mearga chiar si cu setari minime (genbig grinota 2, sau CsGo, etc).

| alexalex234 a răspuns:

Http://www.altex.ro/......windows-10 daca vrei laptop cat de cat dar sa stii ca pentru gameing iti trebuie mai mult de 3500 lei

| IoanaSV a răspuns:

Nu iti lua un laptop deoarece sunt foarte pretentioasa sau fragile ca sa zic asa, iar un calculator bun din magazin este le la 2000 de lei in sus. Iti dau un sfat iti iei mai bine la mana a doua de la 500 de lei in sus sau daca o tii ca vrei nou poti lua din magazin de la 2000 de lei in sus. Sper ca te-am ajutat. Funda?