| floryflorynel a întrebat:

Cine imi face un cont pe metin2 gx cu un nume smecher sau orice dar sa aiba ceva legatura cu numele florin si cu o parola ca sa o tin minte primeste funda+vot.Cine vrea sa faca contul de care va vorbeam, ma gaseste la adresa de imail-flory_flory_kiss3u@yahoo.com!
Apropo!, doar primul utilizator de TPU care face contul primeste funda!
VA ASTEPT!

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

Nu-ti face pe GX ca am auzit ca-i deschis foarte rar(am incercat si eu, si e adevarat).E praf, din toate punctele de vedere(am apucat sa joc 10 min si m-am dat cu capu de peretti la ce server de...).

1 răspuns:
| ionutz2000 a răspuns:

Florinsalamrolling on the floor