| answers98 a întrebat:

Cine îmi poate da mai multe informații despre Counter-Strike:Global Offensive?(CSGO)

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Serj69 a răspuns:

Salut tuturor!
Tocmai ce jucam Counter Strike Global Offensive si tocmai ce ma gandeam sa ii ajut pe altii la rank ca stiu cat de greu mi-a fost si mie sa ies din unele rank-uri.
Rank-ul actual pe contul meu este SMFC - supreme master first class.
Cat costa?
Nimic!
Cum se procedeaza?
Simplu, pui family share pui o parola, blochezi tot (sa nu am acces la inventar/parola/email etc)
Pentru mai multe intrebari ma gasiti pe facebook : https://www.facebook.com/sergiu.panc