| VladVladut1998 a întrebat:

Cine imi poate spune cum schimb numele la Minecraft daca am cont premium?

Răspuns Câştigător
| TiberiuFasole a răspuns:

Exista o metoda:
https://www.youtube.com/watch?v=W843sPyBZxY
N-am chef sa scriu :D

1 răspuns:
| JustiNkov a răspuns:

Salut, numele contului premium il alegi la achizitionarea lui, in momentul Acela.
din pacate, mojang nu a facut aceasta optiune, care mie mi se pare cam nasol, din punctul meu de vedere e nasoala treaba, e un nume permanent, nu poti, doar daca ai un server sau owner pe un server si iti poti schimba numele acolo, doar pe serverul respectiv nu si pe MCSG Sau altele