| Mada_Madalina_1998_av2e a întrebat:

Cine imi poate spune mai multe jocuri frumoase pentru android? Dau funda+vot la cele mai frumoase

1 răspuns:
| 0Alexander0 a răspuns:

Jocuri frumoase în ce sens?
Nişte exemple (cele mai populare):
Candy Crush; Temple Run 2; Fruit Ninja; Happy Jump; Earn to Die; Subway Surfers; Angry Birds; Hay Day; Despicable Me; My Talking Tom; Pou; Hill Climb Racing; Micro Trip; Zombie Tsunami; Traffic Racer; Jetpack Joyride; Plants vs. Zombies; Dumb Ways to Die etc. dacă mai vrei, te poţi găsi şi tu din Magazin Play.
Baftă!