| ZuZuXD94 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie toate comenzile de la minecraft? Dar exact cum se scrie cu / cu tot are sunt.Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| Senaris a răspuns:

Salut. Uite, daca vrei sa stii comenzile probabil ai SinglePlayerCommands sau admin pe vreun server. Scrie /help in consola si ai toate comenzile la care ai acces. Bafta! Daca esti in cautarea unui server de minecraft te asteptam pe Mc.InDungi.Ro

| GabyMaster a răspuns:

Si eu am jucat pe mc.indungi.ro aveam admin dar sv s-a inchis ce pacat era cel mai tare sv happy