| Flostar2010 a întrebat:

Cine imi poate spune un program cu care pot filma jocurile pe calculator cum le joc eu sa le pot pune pe youtube. As vrea sa filmeze in 720 minim sa fie cat de cat.Cu programul sa pot taia din joc si sa le lipesc sa pun doar ce vreau eu nu tot. Si am casti cu microfon si vr sa fac cu comentariu in romana cum fac sa le pot lipi?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Asa cum a zis JAVIGA ( laughing ) cu fraps poti filma dar pentru alte modificari iti trebuie un video converter!
Iata unul bun si la free : Freemake Video Converter! Bafta!

1 răspuns:
| javiga a răspuns:

Cel mai bun program ca sa filmezi jocurile pe pc este Fraps, iti filmeaza la un fps decent dar un video de 1 min mie imi ocupa 1.69 gb! Funda?