| hackercatutzu a întrebat:

Cine imi poate zice si mie jocuri pentru iPhone 4, si daca poate sa imi dea si cateva link-uri de unde sa le downloadez.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

VEzi ca in telefonul tau in App Store ai 300.000 de jocuri pe care le descarci FREE! NU gasesti nicaieri pe google atatea jocuri si aplicatii cate sunt chiar la tine in telefon! DEci cauta in APP STORE la versiunea free ->descarci gratis de acolo! Bafta! (trebuie sa fi intr-o zona wireless ca sa ai acces la App Store)