| RynoK a întrebat:

Cine imi spune cum se numeste un joc de strategie,medieval in care iti poti face calareti cu pistoale,tunuri in turnuri si alte tipuri de soldati, lanuri cu mori, si trebuie sa cuceresti mine?
PS-l-am jucat cam in 2005/

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FollowMeNow a răspuns:

Medieval II total war sau Europa Universalism, iti garantez ca med2 iti va placea la nebunie

| RynoK explică (pentru Alexyz01):

Nu astea..astea le-am jucat.un joc cu muschete cred..de strategie. unul vechi

| RynoK explică (pentru FollowMeNow):

Nu era gen toatal war...era un joc care l-am jucat acum vreo 8 ani, trebuia sa cuceresti mine si trebuia sa iti faci lanuri sa iti maresti populatia.