| Crissssssss a întrebat:

Cine imi spune niste secrete farmerama si coduri bonus farmerama pentru data de 23.02.2012 cam atat pup :*

Răspuns Câştigător
| Pikure a răspuns:

Pentru 25 de super hrana si 25 de super compost asta e codu award ...si pentru o oita inimioare pretzel tongue

4 răspunsuri:
| Crissssssss explică:

Mumtumesc a mers si mi-a dat mult mai multe.

| Crissssssss explică:

Va rog cine ma mai poate ajuta.

| Lazar_Sebi_1970 a răspuns:

Stiu eu award si vand cont farmerama 13 nuci 20 meri 20 pruni veverite 3staule capre 3 rate2 iepuri 1vaci 32 rezervoare apa 2 vulcani mici inactivi 2 caini ciobanesti 1 staul oi 1 cotet curcani 100 euro

| Crissssssss explică:

100 de euro doar pentru ce ai acolo si ce nivel esti cam mult