| Rox348 a întrebat:

Funda pentru cine imi spune si mie niste coduri bonus la farmerama

6 răspunsuri:
| boy777 a răspuns:

Sorryfarmerama acest cod iti va activa toate functiile combinei timp de 10 ore.Sa il folosesti inainte de 10 februarie!

| Marcian007 a răspuns:

FAEVENTCOMP13,sigur merge

| bubu100 a răspuns:

Trimite sms la 7465 cu textul BIG 10733119 si vei primi sms in fiecare zi dupa ora 10 dimineata cate un cod bonus valabil pana numai in acea zi. Sper ca te-am ajutat :*

| Justinbiber89 a răspuns:

Champion2012 primesti o cupa de 260 de puncte o stleuta si puncte

| alex5001x a răspuns:

Incearca acest site : http://farmeramageek.blogspot.ro/p/bonus-codes.html, aici gasesti mereu toate codurile active

| Alinanicoleta1 a răspuns:

Faventcomp13 este nou merge sigur