| mamoca0 a întrebat:

Cine imi spune nume de jocuri unde pot sa-mi fac caracter (de ex: gen metin2 sau fable) numai sa nu fie pentru calculatoare "avioane" \ sau\ jocuri cu samurai (de ex : samurai warrior sau samurai vegance ) ofer FUNDA pentru ceva jocuri asemanatoare cu cele de mai sus

Răspuns Câştigător
| CrYsS34532 a răspuns:

Buna!
Mai sunt o multime de jocuri la care tu poti sa iti faci caracter de exemplu: 4story, epic duel si naruto arena.Am selectat cateva jocuri pentru tine ca sa-ti placa.
Bafta!