| Marin1997 a întrebat:

Cine imi spune si mie 1 server de metin2 care sa aiba evoluari din posedata-king1-king2 si din arme la fel evoluari cu lvl maxim 127 si cu ceva jucatori?
Sa fie roman serverul!

4 răspunsuri:
| VladButaciu a răspuns:

Metin2 Epical e server privat romanesc dar lvl maxim este 150 si evolutile nu sunt cum doresti este otel-pose-king1 si armele sunt batalie-sirius-demonica-nucleara e oricum o experienta placuta ti-l recomandwinking

| nicolass00 a răspuns:

Metin 2 steel 1 milion de jucatori online

| andrei9991 a răspuns:

Metin2 Steel, Metin2 FRZ, Metin2 World, Metin2Wars.info, Metin2Wars.ro, Metin2 Epical, Metin Flexi, Metin2 Galaxy, Metin2 X, Metin2 Nr, Metin2 Shadow, Metin2Hell,Metin2 Black Cam astea happy FUNDA? big grin

| Victor7boy a răspuns:

Metin2 Steel, Metin2 FRZ, Metin2 World, Metin2Wars.info, Metin2Wars.ro, Metin2 Epical, Metin Flexi, Metin2 Galaxy, Metin2 X, Metin2 Nr, Metin2 Shadow, Metin2Hell,Metin2 Black, Metin2 Antic.