| Anonim_6759 a întrebat:

Caut un server private de metin2 cu rate mari ( peste 500%-600%), cu otele la negustorul de armuri, cu arme de lv 65 la negustorul de arme, clasica evoluare adica din otel+9 sa iasa king1, din king1 sa iasa king2 etc.
Sa fie FARA hamachi, 24/24 on, cu putine buguri(sau deloc), cu putin lag sau chiar loc daca se poate.
Lasa-ti link-urile : site-ul official, link-ul de download si cel de register.
Nu trebuie neaparat sa fie roman serverul, poate sa fie si in alta limba.
Multumesc.
P. S. : Daca asta va face sa raspundeti mai repede, dau funda...na

4 răspunsuri:
| V3lCr0 a răspuns:

Un metin cu ce ai zis + iti da lvl 65 e ieftin tot perle 5 kk aia rosie 1.5kk aia alba si 2.5kk aia albastre si multe chesti ai lada rege tigru pica imediat battle e ieftine http://78.97.71.63/

| LupulSinguratic a răspuns:

Incearca http://www.metin2tim.ro/ eu pe asta jos si e destul de misto lag nu are buguri nu si restul descopera tu. Funda?:|

| Anonim_6759 explică:

@anonim456 : are otele la negustor?

| Anonim_6759 explică:

@V3lCrO : am zis 24/24... aici e doar :Timp Online: Marti+Miercuri+Vineri de la 8 AM-->22, 23 PM

Luni+joi de la 2 PM pana la 22, 23 PM

SAMBATA+DUminica toata ziua"

Eu vreau 24/24 mersi oricum.