| Bianca0Stefania a întrebat:

Cine imi spune si mie niste jocuri online ( de preferat 3D) in care te poti intalni si cu altii... Va rog cat mai repede... cel mai intereant joc primeste fundita :*

Răspuns Câştigător
| Celcedanucelcecere a răspuns:

Acele jocuri sunt MMORPG-urile. Câteva exemple mmo-uri bune sunt World of Warcraft(care se poate juca si moca, caută tutoriale pe YouTube) League of Legend free to play dar nu cred ca asta cauti, si mmo-uri in romana (de foarte proasta calitate a gameplay-ului): metin2 (nu ți-l recomand) si 4story (care este o "corcitura" intre WoW si metin2.

1 răspuns:
| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Salut. Iti recomand jocul League Of Legends. Un joc foarte complex cu 11 milioane de playeri in toata lumea. La inceput mi s-a parut foarte plictisitor din cauza ca erau foarte multi straini.Dar acum sunt majoritatea romani jocul fiind disponibil si in limba romana. Este un joc cu eroi, magii, iteme si foarte multe chestii foarte tari. daca vrei poti sa il incerci si tu aici. il gasesti la linkul http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4ff833db821ff945756481