| Onofriciuc_Mihai_1999 a întrebat:

Cine imi spune un site care pot cumpara jocuri cu euro de pe telefon Orange?

1 răspuns:
| Plantemouz a răspuns:

Poti cumpara jocuri pentru PC de pe site-urile :
g2a.com
kinguin.net
computergames.ro
Dar te sfatuiesc sa iti faci cont pe STEAM si sa iti fac un card la banca cat de curand posibil, este foarte usor de folosit si usor de facut, daca esti minor trebuie sa mergi cu un parinte la banca, si pur si simplu spui ca vrei sa iti faci un card, dupa iti faci un PayPal si totul va devenii usor! Bafta Raspunsul tau aici...