| M4a1D3aD a întrebat:

Cine imi zice cateva jocuri faine pentru PC online PS:nu scrieti nume de jocuri aiure spuneti-le pe cele care le-ati jucat voi si considerati ca sunt faine

Răspuns Câştigător
| q12 a răspuns:

Singur: Max Payne 2, Max Payne 3, Freedom Fighters, Total Overdose, GTA San Andreas, GTA IV, GTA Vice City, GTA 3, Need For Speed Undercover, Fifa 2008, Fifa 2010, Fifa 2012, Enter The Matrix, Mafia, Mafia 2.

Multiplayer [pe net]: Metin2, 4Story, Fifa Online 2, Dekaron, TLBB, MicroVolts, Brawl Buster, San Andreas Multiplayer, GTA IV Multiplayer, Counter Strike, Counter Strike Online [CSO], Counter Strike Source, Perfect World, World Of Warcraft.

Daca mai vrei jocuri intra pe mmohuts.com ca acolo le da pe toate aproape