| Slayer88 a întrebat:

Cine imi zice si mie comenzi de cs si setari are funda tongue. Dar sa fie bune si sa zica ce fac tongue

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Salut deci cum intri in cs ai acolo Video. Si mai jos ai 2 lini le dai pe alea la maxim. Dupa apesi pe "`" si scrii comenzile astea :
cl_bob 0 = cand mergi nu se misca arma
cl_bobcycle 0 = Se vad oameni mai inalti is mai mari adica CT/Tero si tragi mai bine in ei
cl_dynamicrosshair 0 = Nu stiu daca am scris bine comanda dar o gasesti acolo. Cand mergi tinta nu se mai face mare
cl_crosshair_color "255 255 255" = asta iti face tinta de culoare alba
volume 0.2 = auzi foarte bine jucatori cu aceasta setare 0.2 dar sa ai castile date la maxim
hud_centerid 1 = vezi numele la inamici sau coechipieri in centrul tintei
hud_fastwitch 1 = nu stiu daca am scris-o bine dar o vezi tu acolo. Asta daca apesi sa zicem pe 1 si pui arma in mana dupa daca apesi pe 3 ca sa iei cutitu ti-l da direct, fara sa mai apesi clickwinking. Fundita