| xXIonutXx95 a întrebat:

Imi puteti zice si mie niste setari de cs pentru cfg, ceva de genu sa traga mai drept mai bine la cap mai drept cu awp etc...
Dau funda la cele mai bune setari va rog mult!

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Nu-l baga in seama pe Nita_Alex_1995_Takg acel no-recoil e ca un fel de cod. Uite ce iti recomand:

cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101
ex_interp 0.01
cl_dynamiccrosshair 0

Niste sfaturi:
Pistol:Nu da ca un disperat, trage rar, usor
Rifle:Trage in rafale miscandute, cate 3-4-5-6 gloante pauza si tot asa
Sniper Awp:Cand tragi cu Awp incearca sa nu te misti nici un cm, si cand iesi sa nu sari.

Asta ti-o zic eu di propria experienta :
Mereu, si mereu sa tinta sus, cum ai pornit din baza, sau de ori unde tine tinta sus incat sa dai foarte usor hs
Si incearca sa te misti mult cand esti in fata inamicului!

Sper ca te-am ajutat FUNDA?

1 răspuns:
| Nita_Alex_1995_Takg a răspuns:

Poti folosi un cfg no recoil download : http://www.sk-gaming.com/member/SkittleS1337 dai mai injos si dai click acolo : Your game configuration
ConfigDownload (12884 downloads)