| MissYMarYa a întrebat:

Cine imi zice si mie un hac de pesti pentru metin2 ro sau de exp sau de iteme sau de bani plz dati si site-ul plz si explicatia...

Răspuns Câştigător
| comy23 a răspuns:

Copii daca tot aveti pc macar ingrijitil. Un hack are multi virusi care imediat cum l-ai deschis te trezesti ca nu mai ai windows.Si apropo daca vrei hack nu-ti va merge pentru ca ro are anti hack si daca vei reusi vei avea ban.Deci te sfatuiesc sa nu bagi hack daca mai vrei sa ai pc.Si daca esti sigura ca vrei o sa-ti dau niste linkuri data vitoare cu hack dar n-o sa-ti spun instructiunile cum sa le faci.