| xXMICROVOLTSXx a întrebat:

Cine imi zice un GAME online multiplayer in afara de (MicroVolts, BattleField heroes, S4League or Conter)! Urgent am nevoie, SUNT DEPENDENT!

3 răspunsuri:
| RazvanStefan a răspuns:

Silkroad online, mu online, wow(privat ca e gratis), bullet run. Mai dai si tu un search pe google.

| Mazal a răspuns:

Ea team fortress 2 dar daca vrei sa il joci online trebuie sa iti faci cont funda te rog ca nu am primit niciodata

| DozaZiInicaDeRas a răspuns:

Incearca cabal, kabod, blade and soul, perfect world, 4story, B.O.I, huntter blade...si mai poti gasi pe siteurile www.mmorpg.com sau www.mmohut.com