| DownAnima a întrebat:

Cine joaca Free Realms? IMI puteti spune si mie cum il descarc si de unde un link? VA rog Jocul este Frumos si interesant DAU funtisa la raspunsul cel mai bun si linkul care functioneaza!

Răspuns Câştigător
| Adriana11_9573 a răspuns:

De la inceput trebuie sa te inregistrezi la Free Realms... dupa ce te inregistrezi jocul se descarca automat de pe site si tu trebuie sa astepti pina ce se descarca si se instaleaza. Sa stii ca dupa ce se decarca si se instaleaza poti sa intri pe site-ul lor: http://www.freereams.com si sa te loghezi si sa apesi butonul "PLAY NOW" apoi asteapta putin...Iti apare o fereastra automat de la browzer-ul tau care-l folosesti la moment si se incarca joaca.
Distractie placuta! :):):):)
Funda?