| AvalohAlyn a întrebat:

Cine joaca gta iv sau euro truck simulator? Ce alte jocuri in care poti sa conduci stiti?

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Eu joc chiar GTA IV si Euro Truck Simulator 2. Sincer, nu am mai intalnit alte jocuri la fel de bune. Am mai jucat NFS Most Wanted, dar nu m-i s-a parut asa de bun ca astea doua, in special GTA IV. Am si GTA V, dar imi displace ceva la el. Are o grafica WOW, dar ii lipseste cu desavarsire povestea. Nu are Storyline. Am iubit GTA San Andreas, pana ce am avut bani sa-mi cumpar un laptop mai performant. In prima faza, am instalat direct GTA V, am zis ca San Andreas ii mic copil (era mare in 2004) pe langa GTA V, dar mi-a displacut povestea. Dupa, am zis sa-mi instalez si GTA IV. Am ramas cu un gust placut in urma GTA IV, pe care tot il mai joc si nu ma mai satur. L-am reluat de la inceput de vreo 30-40 de ori. Deci tot la astea doua raman, restul ii apa de ploaie.