| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca TFM (Transformice)? Ok, eu sunt Hard Shaman in joc si vreau sa imi fac Totem-ul, dar intrebare este: "Cum il fac?"

1 răspuns:
| ALEX77WINNER a răspuns:

La emotii in dreapta(ex de o emotie:dansul)iti va aparea o pana albastra, dai pe ea si iti arata 3 moduri:modul normal, modul dificil si modul divin(acesta se va debloca la 5000 salvari pe modul normal sau 2000 salvari pe modul dificil).Dai click pe bulina de la modul dificil si dai pe editaza-ti totem-ul.Acolo il editezi.Pe langa aceasta iti mai spun cateva secrete.

Beneficii si dezavantajuri:Modul normal(poti sa pui cu b, c si v, dar nu poti sa iti amplasezi totem-ul unde doresti si primesti 5 puncte de experienta pe fiecare soarece)

Modul dificilsadnu mai poti sa pui cu b dar poti sa pui cu c si v, pe langa aceasta poti sa amplasezi totem-ul unde doresti si primesti 10 puncte de experienta pe fiecare soarece)

Modul divinsadnu te lasa sa pui cu b sau cu c si nici toem, dar te lasa sa pui cu v si primesti 30 puncte de experienta pe fiecare soarece)

Spor la joc happy