| TwiLighT2 a întrebat:

Cine joaca "world of warcraft" online ma poate ajuta sa aflu ce terbuie sa fac? cand intru in joc si scriu mail'u si parola si dau enter imi apere o imagine si zice sa activez ceva, credlaughing, si nu stiu ce sa fac.Altfel nu mere jocu daca nu fac ce scrie acolostraight face puteti sa ma ajutati va rog?happy

1 răspuns:
| cornel13 a răspuns:

Iti trebuie cont pe blizz dar contul e free doar o luna parca daca vrei iti dau eu un server. p.s. ce wow ai bc, lk, cata?