| Simiii a întrebat:

Cine joaca Zombie Lane pe facebook si vrea sa fim vecini?

vot+funda:*

Răspuns Câştigător
| Elena_6988 a răspuns:

Eu l-am descoperit curand si chiar imi place numele meu pe facebook este Elena Mocanu trimite-mi o cerere de prietenie si eu o accept.happy

7 răspunsuri:
| Cătălina_6063 a răspuns:

Http://www.facebook.com/? ref=logo da-mi o cerere si tio accept mersi mult sunt fata dar am faceboook asta a unui amic si ma joc pe el ca am nivel mai mare

| iuliiiiiiiiia a răspuns:

Cauta Iulia Maria Botarel, vreau sa fim vecini happy

| anSECOND a răspuns:

Marian Madalin, o poza q o esarfa la gura, da'mi acc si te bag la prietenii pentru ZOMBIE LANE big grin

| Simiii explică:

Care dintre ele?big grin ca imi apar mai multe...cauta'ma tu:Simina Taloş happy

| Juganaru_Ionut_1987 a răspuns:

Eu ma joc si vreau vecini ionut juganaru

| VladBrezeanu a răspuns:

Salutare! Vlad Brezeanu este numele de facebook si am o poza cu un tricou rosu pe langa multe frunze verzihappy. bagati-ma la prieteni pe zombiee