| iustinian112 a întrebat:

Cine ma ajuta la gta 4 mi se misca imaginea cand joc

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Http://www.mediafire.com/download/cc558v2mtydu44k/Drunk+cam+fix.rar
Ar trebui sa-ti rezolve problema, doar schimbi cele 2 fisiere cu cele din arhiva;) pornesti jocul din acel launch gta 4;) sa creezi shortcut pe desktop dai click dreapta pe launch gta 4 dai copy si pe desktop dai click dreapta si paste shortcut!;)
Ala-i unul din multele buguri ale gta 4 :)) odata ce scapi de bugul asta sa lasi jocul asa, nu vei avea nici o problema cu el, NU INSTALA PATCH 1.0.7.0! l-am instalat si eu si cu totul setat pe maxim imi mergea la 5 fps [lag] pe cand pe 1.0.3.0 imi mergea la 40 fps pe maxim :)))
Sa nu bagi nici o masina, nici un mod in joc! Vei avea taxi bug! Adica vei vedea 95% taxiuri si restul masini de politie si cate o masina 2, foarte foarte enervant bug-ul, cat timp nu modifici nimic la harta, masini, caracter etc. nu vei avea nici o problema cu jocul!

| Hitback a răspuns:

Ti se misca imaginea? Ha? Daca e vorba ca merge in poze atunci scoate patchul asta
http://www.gtainside.com/en/download.php?do=detail&cat=384&id=34035

Daca nu scrie mai clar.