| seby15 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu un cont de metin2 ro pe Hydra?!(mi-au esuat:leu cu pv 1k la +9 mortala cu pv 1500 la +8 si rib pm30 la +9)

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Sincer sa fiu mai bine te-ai lasa de joc ti-ai vinde contul cu ce mai are sau ai da anulare cu tot ce are si te-ai apuca de alt joc gen aika, shaiya sau altul care chiar merita sa te joci nu metin2ro,dar fiecare cu parerea lui scuze pentru comentariu daca te supara dar asta e adevarul.