| iomenio a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa imi fac un avatar sau un logo sau un banner la canalul meu de Youtube cu un I si un 7 ca semn?

2 răspunsuri:
| Juviia a răspuns:

Cred ca as putea eu sa te ajut, dar poti cauta pe google/Youtube cum se fac.Iti poti lua photoshop/c4d/paint.net.Iti voi spune cum functioneaza toate:la c4d,iti poti face caracterul tau de minecraft mult mai personalizat, dar, mai intai iti trebuie un rig si un fmr (cred)..iti poti pune un skin al tau, sabie, armura.La photoshop iti poti face un logo.dar la ps hai sa lasam ca nici eu nu prea stiu..La paint.net,e f.usor..poti cauta pe Youtube cum sa iti faci avatarul.(c4d e pentru bannere)sau, pentru. logo, poti cauta programe.

| ionescuAlin a răspuns:

Pe http://logo24.ro iti poti face un logo