| ZaRaZzZA a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu metin2, adica sa-mi spune un server privat nu importa limba dar sa fie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuun?! please sad m-am saturat de ro am lvl 63happyil schimb pe un server private bun a meu e pe saggita

Răspuns Câştigător
| MickyloveAndySixx a răspuns:

Uite intra pe saitul asta;) :P : http://topofgames.com/Metin2/

sau incearca : http://spiritmt2.us/newhp/index.php plizz da-mi mie contul te implor contacteaza-ma pe id mau : elamiha02@yahoo.com sau pe miha_loca@yahoo.com ta implorrrrr

5 răspunsuri:
| bgeorge1998 a răspuns:

FreezeTime Metin2, Metin2 GX, Mondial Mt2

| madu997 a răspuns:

Joaca metin dinamik

| ZaRaZzZA explică:

M-am jucat pe candy longju am lvl 94 dar stiam ca sa inchsi server s-a deschis iar?

| mEtiN2_1357 a răspuns:

Da sa redeschis cany am lvl 82 in 4 zile am facut posedata frunza s.a LOL? cel mai bun server e ala care ti-l faci tu...

| gabrielabenga a răspuns:

Joaca ma metin2 candylongju e cel mai bun! da-mi mie contul plsss!