| FlyingTudorE a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu numele acestui joc pe de acum 5-6 ani
Este vorba despre un monstrulet albastru catre trebuie sa se bata cu pasari,lupi. porci mistreti,etc.
Iar cand ii omoara primeste pungi cu bani,bucati de carne, arme etc.
Cine ma poate ajuta cu numele jocului?
Dau funda

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Site-ul unde poti gasi jocul se numeste Kizi.Monstruletul acela era pe doua picioare, cu codita, cap de dinozaur si avea diferite abilitati.

| FlyingTudorE explică:

Nu acela este
Ma refer la joc nu la saitul cu jocuri si dace se poate mai bine un link