| Albiciuc_Catalin_2000 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa creem impreuna un server nou de samp o sa aduc foarte multi playeri pe server intr-o saptamana sa ajungem la 100 nu am card ca sa pot plati hostul vreau sa fie ceva gen b-zone asemanator

1 răspuns:
| Dragusin_Flavius_1997 a răspuns:

Salut, sa creezi n server de samp este destul de usor consider, dar trebuie sa ai bani asta este totul. Nimic nu este gratis, Gamemode de la b-zone este si el greu de facut rost insa te-as putea ajuta. Funda?