| Al3xand3rFazz a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa fac un server de samp (san andreas multi player)? Ofer funde raspunsului castigator + ca va fi platit intro anumita suma de bani. Daca vreti si alte informati contactati-ma pe:
yahoo : manb197
skype : lex. lex197
FaceBook : Alex Faz

2 răspunsuri:
| Chuchk a răspuns:

Sunt N tutoriale pe youtube...big grin

| StefyBoy a răspuns:

Sunt multi scripteri dar scripting gasesti pe forumurile SA:MP scripturi bune. Iei unul de acolo si il modifici. Sau da anunt ca angajezi scripterwinking Daca vrei vino pe comunitatea mea si a unui prieten BMi Community, nu e populata dar o s-o populamwinking