| TeoImpuls a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste iteme pe metin2Ro server Virgo ca mi s-a spart un cont mai mare si au fost furate toate itemele va rog frumos? Sau daca aveti un cont de lvl 35 cu armat si iteme cat sa poti sta la metine de 35 mi-l puteti imprumuta si mie va rog?

1 răspuns:
| FrancezuTau a răspuns:

Crezi ca te crede cineva ma? Veniti toti aici si cersiti ba conturi ba iteme pe metin2ro, si chiar daca v-au fost sparte conturile, e vina voastra ca nu stiti sa le puneti parole bune.