| SA25 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute? Joc nfs world si nu stiu ce masina sa cumpar.Ma refer la cele fara boost. nu stiu ce sa aleg intre lotus evora, bmw m3 gts, ford mustang boss 302'12 si lamborghini murcielago lp-650-4 roadster. si inca ceva. intre lamborghini murcielago lp-640 si lp-650-4 roadster este vreo diferenta? please help

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lamborghini murcielago lp 650-4 e mai buna ca toate

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Aia care iti place mai mult, oricum toate se misca de zici ca-s caramizi pe gheata. Inca mai sint oameni carora nu li s-a aplecat de mizeria aia de NFS World, remarcabil...

| SA25 explică:

KodrutZ fiecare cu ce ii place si cu gusturile lui.big grin.