| lotusul5 a întrebat:

Cine poate sa-mi dea bind key assasin's creed 2? va roooooooooog

Răspuns Câştigător
| Gigasetal140 a răspuns:

Fii atent esti de al meu, am pus inainte o intrebare cum sa fac sa ma filmez in timp ce joc assassins creed 2 si brotherhood (id meu andreas_andu fan AC) nu stiu cei ala bind key pentru ca daca piratezi nu ai nevoie la AC 2 e o faza tare crack-ul nu il pui unde ai instalat jocul ci in C ubisoft lancher (cred ca asa se scrie )daca nu ai crac baga id si te ajut cu cea mai mare placere mereu te salut.

2 răspunsuri:
| lotusul5 explică:

Imi cere cont de ubisoft si dupa ce iti faci si te loghezi iti cere

| Dudu_Vlad_1997 a răspuns:

Exact ASA Am patit si eu.....HELPPPPPPPPPP!