| JustEdy a întrebat:

Cine se joaca pe metin2ro servar Volans?

Răspuns Câştigător
| alexstietot a răspuns:

Sall eu ma joc sunt razboinic lvl 11 da mai joc si pe pegasus sunt razboinic lvl 21 da daca vrei sa-ti spun cum sa fraieresti playeri ca i-am fraierit eu si am facut o gramada de bani:
daca ai o arma cu+(eu am sabie lunga +6) si cineva o cumpara mai intai negociezi pretul( mie mi-a dat 800. 000yang(800k), ii arati arma inghizi NEGOCIERE si pui dupa aia una +0 si nu se mai uit si ramai si cu arma buna faci bani multi eu am facut chestia asta de o gramada de ori si acum am 960. 000. 000 yang si iteme +9!