| RazVanuTzzU2233 a întrebat:

Cine se pricepe la counter strike, am o problema cand vreau sa intru imi apare o eroare la mape. Va rog ajutati-ma. ma gasiti la adresa razvan_best28@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| IuLYaN17 a răspuns:

Mai exact ce eroare iti apare?

2 răspunsuri:
| RazVanuTzzU2233 explică (pentru IuLYaN17):

Model models/cso_knife_lan.mdl not found and not available from server
Cannot continue without model models/cso_knife_lan.mdl, disconnecting. Dar depinde de mapa ca la unele spune si altceva te rog ajuta-ma big grin

| RazVanuTzzU2233 explică (pentru IuLYaN17):

Model models/cso_knife_lan.mdl not found and not available from server
Cannot continue without model models/cso_knife_lan.mdl, disconnecting asta apare dar depinde nu mereu numai asta si altceva