| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu Counter-Strike cand vreau sa intru sa ma joc imi apare ecranu negru de ce l-am dezinstalat intalat downloadata de pe multe siteur dar nimic va rog ajutati-ma FUNDA FUNDA

4 răspunsuri:
| SpikeSpigel a răspuns:

Incearca alt CS, Oi fi luat Spank sau ceva de genu(Nu mai stiu cum le zice, nu am mai jucat cs)

| AlexClAuDiU a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Am descarcat tot asa face..HELP...

| SpikeSpigel a răspuns (pentru AlexClAuDiU):

Atunci cel mai clar trebuie sa fie Spank..., reinstaleaza windowsul, daca nici asa nu mai merge..., nu mai stiu ce sa zic, dar daca nu merge cu nici un alt cs inseamna ca ai luat spank si trebuie sa reinstalezi windowsul

| AlexClAuDiU a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Da mersi si eu ma gandeam ca trebuie sa reinstalez windowsul dar am crezut ca merge si altcumva mersi oricum iti dau funda totusi dar daca ai vreo idee sms mersi.