| D3nysS a întrebat:

Cine se pricepe la mt2? Am nevoie de ajutor este de vorba de un client! Cum creez un client pentru un anumit metin2?

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Downloadezi unul cu mc.txt si daca ai un server care functioneaza cu astfel de cliente de poti conecta cu el, dar unele au cliente unice.

O lista de client-uri cu mc.txt:
http://4metin.ro/client-uri/client-uri-modificate-2010-2011-t10875.html

recomand ultima versiune a lui abesgaara, e cel mai tare are un aspect super, a schimbat complet, puterile arata mai misto, vezi tu :) funda?