| BAIATUL a întrebat:

Cine se pricepe la pc-uri sa ma ajute un pic va rog.Am un procesor intel dual core 2.5ghz placa video nvidia geforce 220 gt si 1 giga ram ddr2 windows xp service pack 2 2002.Problema sta in felul urmator cand deschid de exemplu jocu Boiling Point Road To Hell cand se icnarca jocul nu il pot juca fiinda mi se face tot ecranul albastru si scrie ceva cu alb pe el ceva despre phisical memory si scrie ceva de genu ffffff09090dfsdg0dfg daaca intelegeti ce vreau sa spun. Oare din ce cauza mi se restarteaza si mi se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

La așa PC, recomand Windows 7, se descurcă excelent.
Poate fi din cauza Windows-ului(deși nu cred), sau jocul are viruși-luat de pe net, e aproape sigur infectat cu ceva, dar cel mai bine ar fi să îți refaci windows-ul și să îți instalezi 7 sau Vista.
Baftă! happy