| RAZViMITI a întrebat:

Cine stie ce pot sa fac la Need for Speed Hot Pursuit dupa ce el instalez si dau sa ma joc, intra si iese imediat si scrie Need for Speed Hot Pursuit Application has stopped working (am windows 7). Deci ce pot sa fac?
De cand a aparut am incercat de multe ori sa-l fac sa mearga

3 răspunsuri:
| andrymyrytz a răspuns:

Ori ai piesele din calculator prea mici,ori jocul nu e bun, ultima sansa e sa iti instalezi windows xp sp3, e cel mai bun si iti cere cerintele mai mici la toate jocurile.BAFTA! funda?

| NoStress_4770 a răspuns:

Problema e ca ai Win 7, si nu permite jocului sa ruleze, am si eu win 7 si am incercat sa imi bag un joc (free running) dar nu imi permite windows-ul... la fel e si la tine, nu ai ce face sorry, dar iti recomand Need for Speed Carbon iti va merge sigur

| Eo_9012 a răspuns:

Depinde instaleazal inca odata de nu iti merge schimba windowsul