| anonim_4396 a întrebat:

Cine știe ce se întâmplă cu poker românia din Facebook, se tot restartează și cere să instalez Adobe flash player. L-am instalat și este tot la fel, doar în chrome. Pentru rezolvare

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Pe Chrome, Adobe Flash Player se updateaza automat. Altundeva poate fi problema. Incearca rularea paginii Facebook pe un alt browser (Mozilla, Opera), pentru a intelege daca problemele sunt de la server-ul site-ului sau din browser-ul folosit.