| aluu10 a întrebat:

Cine stie cele mai tari smecherii pe metin2 RO Dau fundita. Va dau un exemplu. : la faza cand ii dai o arma de lvl 1, se face ca o arunca, nu da da sau nu si pune arma care i-am dato si apoi da "da" si cade arma lui buna! Ii dau fundita pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Epicness a răspuns:

Mai stiu eu o chestie am pacalit multa lume cu asa ceva aveam o Coasa de razboi +6 si ziceam ca o dau la 20k Le-o aratam dadeam X si puneam una +0 el nu se mai uita punea banii si dadea accept