| Marcel_Ivan_Marcel_1996 a întrebat:

Cine stie cum il pot debloca pe lucian in league of legends? pentru ca am 7800 si nu merge imi zice ca e indisponibil si am vazut player care il au

Răspuns Câştigător
| NaSaShii a răspuns:

Nu poti pentru ca nu a aparut inca este imposibil ca altii sa joace cu el.Deoarece nici vrajile nu le-au facut deci mai ai putina rabdare si sfatul meu ar fi sa mai astepti putin dupa ce apare si sa il iei cu 6300.Ca tot acelasi campion e. Sper ca te-am ajutat.Te rooog da-mi fundita.

1 răspuns:
| bubx1234 a răspuns:

Salut! Poate e un BUG dar se va repara oricum joaca in continuare castiga mai multe puncte si dupa ce e gata BUG-ul il poti debloca!