| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum ma pot juca Gta V fara sa il cumpar? Daca il descarc imi da eroare din Steam ca nu l am platit...

Răspuns Câştigător
| BobiTheBoi a răspuns:

Deocamdata GTA V, nu merge piratat, sunt multe lucruri de luat in considerare pentru a creea un crack, de aceea, nu s-a gasit un mod de-al instala fara cumparare, se va gasi, ai rabdare. Funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gamer027 a răspuns:

Daca iti da arhiva trebuie sa faci un folder nou in sistemul de computer (nu in desktop!) si sa il pui acolo, daca nu merge asa nu muta arhiva ci muta folderele din ea.