| PrInTiShOrUl a întrebat:

Cine stie cum pot baga masini, tractoare si alte vehicole la farming simulator 2011?

3 răspunsuri:
| cristicosmin2226 a răspuns:

Prin monitor rolling on the floor

| tambal a răspuns:

My documents/my games/ faraming simulator 2011/ mods si pui acolo

| hahaproduction a răspuns:

Salut! dupa ce descarci modurile intri in My Documents-My games-Farming Simulator 2011-Mods. Dupa ce le adaugi in acel folder bineinteles ca trebuie sa le dezarhivezi acolo in mods si dupa aia intri in joc apesi pe "p" si dai de sageti in stanga sau in dreapta pana apare sus mods si acolo sunt modurile care le ai adaugat tu. Funda?