| CrIsTyNuTzZa_4505 a întrebat:

Cine stie cum pot sa ajung GM pe metin2 ro (de exemplu)? Cel mai bun raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Lylia a răspuns:

Din cate stiu, pentru a ajunge gm pe metin2ro trebuie sa faci cerere pe site-ul oficial. Cel mai bine e sa ai lvl 99, pentru ca ai mai multe sanse ( se considera ca ai experienta in metin2). Ideea e ca nu se prea da oricui.

1 răspuns:
| Raptor a răspuns:

Poti sa ai si lvl 1 si 99, nu te ajuta! Dovedesti ca ai experienta pur si siplu completand asta:http://badidol.comastuff.com/m2roapps/game.html
Trebuie sa completezi toate spatiile si la sfarsit un rezumat de 250 de cuvinte in care sa spui de ce ai vrea sa aplici la echipa jocului.