| no0bzorr a întrebat:

Cine stie cum sa fac cont premiu pe minecraft fara sa-l cumpar.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai un cont de minecraft fara premium Intri pe:mineshafter.appspot.com
Acolo trebuie se apesi pe login de conectezi cu contul de google.
Dupa ce te-ai conetectat intri in settings iti pui contul.
Dupa ce ai facut si asta, intri la download si apesi pe Download Minecraft Proxy apesi pe el iti pui contul si gata

1 răspuns:
| sleeky1532 a răspuns:

Nu ai nevoie de cont premium. Gasesti servere pe net sau diferite programe VPN. Ai nevoie doar de client care sa iti mearga online/offline.Til pot da pe skype. ID: dannyboy155