| Ovidutzuboss a întrebat:

Cine stie cum sa trec de bossul din nivelul 8 la jocul capitan claw?

2 răspunsuri:
| Maimuta22 a răspuns:

Aici poti vedea cum poti trece https://www.youtube.com/watch?v=y8b4cGR7RWA

| Fakiru70 a răspuns:

Usooor. am terminat jocul.
cand ajungi la el ai 3 caramizi care dispar si apar. Urcate pe ele si dai cu sabia un butonul pe care il gasesti dupa ce ai urcat. Apoi cand o sa traga cu tunul de jos o sa traga in el singur bosu.
Dupa acea trebuie iar sa te urci si sa dai in buton ca dupa ce se loveste singur il indreapta spre tine iar.
Zimi mie cand nu sti sa treci de bosi. FUNDA?